Akmens anglis

Anglis granuliniams katilams

Smulkintos akmens anglys specialiai pritaikytos automatiniams katilams. Granulinė akmens anglis, tai yra pačios populiariausios Lietuvoje D markės akmens anglies smulkesnė frakcija. Gabalėlių dydis 6-25 mm. Ši anglis pasižymi puikiomis degimo savybėmis, lengvai užsidega, tinka daugumai katilų. Akmens anglies išskiriama šiluma (kaloringumas) viršija 6000 kcal/kg. Tuo tarpu medžio granulių tik ~4000 kcal/kg. Taigi iš to paties kiekio akmens anglies granulių gaunama net 50% daugiau šilumos nei iš medžio granulių, jos ilgiau dega. Granulinė anglis – pigesnė ir patogesnė alternatyva medžio granulėms.

Akmens anglys didmaisyje

Frakcija 50-200mm. 
Plauta, stambi, rūšiuota, sijota be „smėlio“ kokybiška D markės anglis iš Kuzbaso regiono(Rusija). 

Pristatomos ir iš kraunamos 9 m ilgio kranu (fiskaru). Pakuotės be padėklų! Turint savo padėklą galime pakuotes vežimėliu įvežti i garažą arba po pastogė.Kelio danga turi būti kieta. Jei padėklo neturite už papildomą 5eur mokestį atsivesime su savimi.

Akmens anglys fasuotos po 25kg

Akmens anglys kurios yra fasuotos po 25kg maišuose. Pakuotėje 40 vnt.
Plauta, stambi, rūšiuota, sijota be „smėlio“ kokybiška D markės anglis iš Kuzbaso regiono (Rusija).

Pristatomos ir iš kraunamos 9 m ilgio kranu (fiskaru). Pakuotės be padėklų!
Turint savo padėklą galime pakuotes vežimeliu įvežti i garažą arba po pastogė.Kelio danga turi buti kieta. Jei padėklo neturite už papildomą 5eur mokestį atsivesime su savimi.