Akmens anglis

Anglis granuliniams katilams

Smulkintos akmens anglys specialiai pritaikytos automatiniams katilams. Granulinė akmens anglis, tai yra pačios populiariausios Lietuvoje D markės akmens anglies smulkesnė frakcija. Gabalėlių dydis 6-25 mm. Ši anglis pasižymi puikiomis degimo savybėmis, lengvai užsidega, tinka daugumai katilų. Akmens anglies išskiriama šiluma (kaloringumas) viršija 6000 kcal/kg. Tuo tarpu medžio granulių tik ~4000 kcal/kg. Taigi iš to paties kiekio akmens anglies granulių gaunama net 50% daugiau šilumos nei iš medžio granulių, jos ilgiau dega. Granulinė anglis – pigesnė ir patogesnė alternatyva medžio granulėms.

  • +370 604 84848

Akmens anglys didmaisyje

Frakcija 50-200mm. 
Plauta, stambi, rūšiuota, sijota be „smėlio“ kokybiška D markės anglis iš Kuzbaso regiono(Rusija). 

Pristatomos ir iš kraunamos 9 m ilgio kranu (fiskaru). Pakuotės be padėklų! Turint savo padėklą galime pakuotes vežimėliu įvežti i garažą arba po pastogė.Kelio danga turi būti kieta. Jei padėklo neturite už papildomą 5eur mokestį atsivesime su savimi.

  • +370 604 84848

Akmens anglys fasuotos po 25kg

Akmens anglys kurios yra fasuotos po 25kg maišuose. Pakuotėje 40 vnt.
Plauta, stambi, rūšiuota, sijota be „smėlio“ kokybiška D markės anglis iš Kuzbaso regiono (Rusija).

Pristatomos ir iš kraunamos 9 m ilgio kranu (fiskaru). Pakuotės be padėklų!
Turint savo padėklą galime pakuotes vežimeliu įvežti i garažą arba po pastogė.Kelio danga turi buti kieta. Jei padėklo neturite už papildomą 5eur mokestį atsivesime su savimi.

  • +370 604 84848