briketai

Pjuvenų Briketai RUF

Gamybos proceso metu medžio pjuvenos gerai išdžiovinamos, vėliau, suspaudžiamos dideliu slėgiu. Jokios papildomos rišamosios medžiagos nėra naudojamos. Tinka visiems kieto kuro katilams ir židiniams. Tai ekologiškas ir švarus kietas kuras, kuris mažiau teršia aplinką, nei kitos kuro rūšys.
Esant kietai ir lygiai kelio dangai galime įvežti į garažą arba po pastoge.

Briketai Pini kay

PINI KAY briketai – aštuonkampio cilindro formos medžio pjuvenų briketai kurui. Parduodami sufasuoti maišuose po 10 kg, maiše 12 briketų. Briketai gaminami iš lapuočių ir spygliuočių medžių pjuvenų. Ekstruduoti briketai gaminami presuojami pjuvenas karštu būdu, biomasės briketą suformuojama suspaudžiant įkaitintoje aštuoniakampėje cilindro formoje. Briketai pasižymi dideliu kaitrumu, ilgu degimo laiku, ekologiški – gaminami tik iš natūralių medžiagų nenaudojant cheminių priemaišų. PINI KAY briketai naudojami individualių namų, gamybinių patalpų šildymui kieto kuro katiluose, židiniuose ir krosnelėse.

Pjūvenų Briketai NESTRO

Briketai pasizymi, itin dideliu kaitrumu,koloringumu. Briketai labai auksto suspaudimo todel netrupa ir neluzta,supakuoti i plastiko pakuote todel labai patogu naudoti. Tai labai aukstos kokybes ekologiskas kuras jusu namams.

Durpių briketai

Durpių briketai yra ekologiškai švarus ir nepavojingas biologinis kuras, kuriame pelenų yra ne daugiau kaip 20 % (anglies – 30–40%), fasuoti didmaisiuose.
K/cal: 3500-4200
Drėgnumas: 15-20%
Peleningumas: 9-19%
Sieros: 0,1-0,3%